logo
 • Наказ Міністерства охорони Здоров’я України 17.02.2016 № 104
  Реєстраційне посвідчення № UA/0610/01/01
 • Консультації
  0(4343)6-87-09
  0(4343)6-40-20

Сторінка новин

 • XI Конгрес світової федерації Українських лікарських товариств Полтава-Київ-Чикаго

  Матеріали з`їздівXI Конгрес

  БЛАСТОМУНІЛ Оригінальний вітчизняний іммуномодулятор природного походження

  Мосіенко В., Півнюк В., Болоховська В.

     м. Київ, Україна, Інститут експериментальної патологої, онкології і радіобіології ім..К.Є. Кравецького НАН України, ТОВ „НБЦ „Ензифарм”


   

  В наш час на імунодефіцит хворіє близько 70% населення України. Значне порушення показників імунного статусу виявляється у хворих з хронічним и захворюваннями та злоякісними пухлинами. Ці порушення ускладнюють перебіг хвороб і часто приводять до безуспішного їх лікування. Метою нашої роботи було експериментально – клінічне вивчення нового імуноодулятора Бластомуніла (Бластена) та впровадження його в широку медичну практику для підвищення ефективності комплексного лікування пухлинної хвороби та інші захворювання. Бластомуніл був отриманий з мембран молочнокислих бактерій у вигляді ліофілізованого порошку, що місить глікопептиди, тейхоєву кислоту та пептиди. Препарат нормалізує змінені показники клітинного і гуморального імунітету та активність цитокинів, підвищує неспецифічну резистентність організму, корегує лейко- і гемопоез перефіричної крові, стимулює мієлопоез, прискорює регенерацію нормальних тканин, проявляє протипухлинну та антирадіаційну дію, зменшує кількість гнійно-септичних ускладнень, подовжує 5-річну виживаність хворих з пухлинними захворюваннями.

   

  Використання оригінального імуномодулятора природного походження Бластомуніла в комплексному лікуванні хворих на рак та інфекційними захворюваннями суттєво підвищує його ефективність, покращує якість життя, збільшує період ремісії при різних захворюваннях, дає можливість провести повний курс жорсткого протипухлинного та променевого лікування, зменшує побічні ускладнення та скорочує перебування хворих у стаціонарних умовах. Вітчизняний препарат на порядок дешевший зарубіжних аналогів і може включатись у комплексне лікування пухлинної хвороби, вторинних імунодефіцитів та інших захворювань, як ефективний препарат підтримки чи супроводу.

   

Попередження – угода!

Сайт містить інформацію, що призначена для фахівців медичної та фармацевтичної галузей, вона не може бути використана для самодіагностики та самолікування і не є заміною консультації лікаря!