Вибір ефективного гепатопротектору.

Алгоритм рекомендацій

Люди зі скаргами на біль і важкість у правому підребер'ї, відсутність апетиту, нудоту і відчуття гіркоти в роті — часті гості в аптеці. Нічого дивного: за даними ВООЗ, у світі більше 2 млрд людей страждають на захворювання печінки і жовчовивідних шляхів. Їх поширеність коливається від 12,5 до 58,2 %, а в осіб старше 60 років порушення жовчовивідних шляхів зустрічаються з частотою приблизно 26,6 %. При цьому патологія «молодшає», тобто діагностується у все більш ранньому віці. Якісно допомогти відвідувачу аптеки з болісними симптомами з боку гепатобіліарної системи можна, запропонувавши природний гепаторотектор нового покоління Гепатомуніл® на основі лізатів молочнокислих бактерій.

 

Лізати бактерій в корекції захворювань печінки

Не новина, що печінка першою реагує на різку зміну раціону або скорочення споживання їжі. Не кращим чином відбивається на її стані й прийом незвичних страв, алкоголю, нарешті, велика кількість хімічних домішок у продуктах харчування. Наприкінці літа життєво важливий орган зазвичай знаходиться не в кращому стані: часті пікніки на природі з жирним шашликом у супроводі спиртних напоїв, відпускні інфекції, перекуси «на ходу» не сприяють його нормальному функціонуванню. Тому запит на ефективні гепатопротектори залишається одним з найбільш частих у аптеці.

Оптимальним вибором для корекції симптомів з боку гепатобіліарної системи та підшлункової залози є Гепатомуніл®композиційна дієтична добавка на основі лізату біомаси пробіотичних молочнокислих бактерій (Lactobacillus delbruecкії sp. Bulgaricus штам 9702 спеціальної селекції). Продукт представлений на українському ринку ТОВ «Фармацевтична компанія «Ензифарм».

До складу дієтичної добавки Гепатомуніл® входять три діючі речовини:

  1. Лізат — основа, що містить комплекс клітинних компонентів: фракції цитоплазми, клітинних стінок пептидоглікану, тейхоєвих кислот і полісахаридів. Лізат стимулює процеси регенерації клітин печінки, має детоксикуючу дію, розширює жовчні протоки, покращує гемодинаміку печінки, проявляє гепатотропний ефект, стимулює процеси регенерації слизової оболонки шлунку і дванадцятипалої кишки, регулює функції шлунково-кишкового тракту. Саме ця пробіотична культура чинить спазмолітичну, протизапальну дію, сприяє рубцюванню виразкових дефектів. При цьому лізат стимулює гуморальний і клітинний імунітет.
  2. Кислота аскорбінова (вітамін С) — регулює окислювально-відновні процеси, має виражену антиоксидантну дію та відновлювальні властивості. Антитоксичний ефект вітаміну С при захворюваннях печінки полягає в стимулюванні в організмі, і перш за все в печінці, ферментних систем, що відповідають за детоксикацію. Захищаючи імунну систему організму, аскорбінова кислота допомагає боротися з інфекцією, стимулюючи активність антитіл і клітин імунної системи — лімфоцитів і макрофагів.
  3. Кальцію Д-пантотенат (вітамін В5) — чинить метаболічну дію. Пантотенова кислота входить до складу коензиму А, відіграє важливу роль у процесах ацетилування та окислення, бере участь у вуглеводному і ліпідному обміні, у синтезі ацетилхоліну і стероїдних гормонів. Покращує енергетичне забезпечення скорочувальної функції міокарда, прискорює процеси регенерації.

Дієтична добавка Гепатомуніл® — це результат більш ніж піввікових наукових досліджень українських та зарубіжних вчених. Унікальну комбінацію активних компонентів спеціально розроблено з метою створення оптимальних дієтичних умов для нормального функціонування печінки, жовчовивідних шляхів та органів травлення в разі наявності проблем у роботі печінки та шлунково-кишкового тракту, у стані стресу, дратівливості, зловживання алкоголю. Також дієтичну добавку рекомендовано вживати людям, які піклуються про стан печінки.

1 капсула дієтичної добавки Гепатомуніл® містить 0,002 г лізату, кальцію пантотенату — 0,030 г, кислоти аскабінової — 0,050 г, мікрокристалічну целюлозу — як наповнювач.

Вживається з метою поліпшення та регенерації клітин печінки (має імономодулюючу, антистресову активність — тобто, проявляє гепатопротекторні властивості), її функціонального стану, жовчовивідних шляхів і органів травлення. Значно підвищує стійкість печінки до несприятливих впливів (алкоголь, лікарські препарати тощо), прискорює репаративні процеси в організмі. Ефективна складова підтримуючої терапії гепатитів підгострих та хронічних захворювань печінки, шлунково-кишкового тракту.

Дієтичну добавку рекомендовано вживати по 1-2 капсули тричі на день. Тривалість прийому до 4-5 тижнів. За необхідності — курс повторити 2-3 рази на рік.

 

Переваги та вигоди

Подивимось на основні характеристики препарату в ракурсі вдалої рекомендації що для пацієнта, то й для репутації аптечного працівника та середнього чеку.

 

Переваги препарату Гепатомуніл® для відвідувача аптеки та для провізора

Властивості препарату

Перевага для відвідувача аптеки

Перевага з точки зору аптечних продаж

Гепатомуніл® — оригінальний препарат, ефективність та безпеку якого доведено в цілому ряді досліджень на базі кафедри гастроентерології та дієтотерапії Київської медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупіка, кліничної лікарні №18 та ще двох науково-дослідницьких інститутів: Національного інституту фтизіатрії і пульмонології ім. Ф.Г. Яновського м. Київ та Науково-практичного обєднання «Реабілітації» м.Ужгород

Впевненість у тому, що препарат дійсно ефективний та безпечний, на відміну від багатьох інших, що позиціонуються на ринку як гепатопротектори.

Багаторічний досвід у цілому ряді досліджень препарату дозволяє рекомендувати його з впевненістю. А наші відвідувачі завжди інтуітивно розуміють, коли провізор цілком впевнений у своїй пораді.

На ринку це єдиний природний біологічний гепатопротектор з таким складом.

Якісна корекція неприємних симптомів з боку печінки.

Простіше пояснити переваги продукту, виділити, у чому його особливості.

Наявність лізату молочнокислих бактерій у складі.

Допомога печінці під час прийому ряду препаратів та протидія збудникам захворювань шлунково-кишкового тракту.

Дієтична добавка має «родзинку», що виділяє її в ряду гепатопротекторів; можна просто і доступно пояснити, як саме працює продукт на користь печінки.

Гепатомуніл® чинить різноспрямовану дію: гепатопротекторну,

детоксичну,

антиоксидантну, мембраностабілізуючу,

протизапальну,

імуномодулюючу та

спазмолітичну.

Усього один препарат дає цілий комплекс позитивних ефектів.

Коли ми радимо засіб, здатний не тільки впоратися зі всіма симптомами, але й позитивно вплинути на загальний стан організму, лояльність покупців збільшується.

Гепатомуніл® майже не має протипоказань — не рекомендується до прийому лише особам з підвищеною індивідуальною чутливістю до компонентів дієтичної добавки, вагітним жінкам та в період лактації, а також дітям до 12 років.

Високо безпечний засіб.

Можна радити широкому колу відвідувачів аптеки.

Курс лікування — 4-5 тижнів.

Зручно і економно (інші гепатопротектори потрібно приймати кілька місяців або навіть півроку)

Покупець більш охоче пройде курс лікування (коли рекомендований курс занадто довгий, людина часто кидає прийом гепатопротектору).

Виробник — вітчизняна фармацевтична компанія, яка є розробником та виробником лінійки дієтичних добавок на основі лізатів молочнокислих бактерій.

Препарат якісний, але за розумною ціною, оскільки виробляється в Україні.

Український бренд підвищує прихильність покупця.

 

Коли і кому порадити?

Отже, якщо коротко підвести підсумок, то Гепатомуніл® це нове покоління природних біологічних гепатопротекторів з імуномодулюючими властивостями. Оригінальний склад забезпечує не тільки цілий ряд позитивних ефектів для здоров’я гепатобіліарної системи, але й має достатній профіль безпеки при мінімальних протипоказаннях.

Основні запити, за якими можна порадити Гепатомуніл®:

1. «Дайте хороший гепатопротектор».

2. «Дайте щось від важкості у правому боці».

3. «Після шашликів з друзями погано почуваюсь, що порадите?».

Але не забуваємо сказати відвідувачу про те, що симптоми з боку травної системи потребують звернення до лікаря.

 

Робота з покупцем

Як саме порадити Гепатомуніл® клієнту аптеки?

 

Ситуація 1.

Відвідувач: Турбує нудота, діарея, тягне в боці, стає погано від жирної їжі. Що порадите?

Провізор: Вам необхідно звернутися до лікаря для уточнення діагнозу. А поки що візьміть Гепатомуніл®, щоб налагодити роботу печінки та швидко позбавитися болю і запалення. До складу продукту входять лише природні компоненти, він добре вивчений, високо безпечний, до того ж майже не має протипоказань і добре переноситься.

 

Ситуація 2.

Відвідувач: Потрібний хороший гепатопротектор.

Провізор: Візьміть Гепатомуніл® на основі лізату молочнокислих бактерій, з вітамінами С та В5, він допоможе очистити печінку та налагодити її роботу, стимулює виділення жовчі та нормалізує обмін речовин. І сходіть до лікаря!

 

Рекомендуйте природний український гепатопротектор Гепатомуніл® з впевненістю, і відповіддю за якісну допомогу буде вдячність клієнтів аптеки.

Гепатомуніл® — для поліпшення стану печінки, жовчовивідних шляхів та органів травлення!