В  дітей, починаючи від народження і практично до юнацького віку, живуть штами біфідобактерій - «довгожителів», які в міру дорослішання дитини поступово замінюються на вікові, специфічні.

 

Зараз як ніколи важливо приділяти увагу своєму здоров'ю.  І перший крок - це турбота про імунітет.  Зміцнюючи його на регулярній основі, ви піклуєтеся про своє майбутнє. Залишатися здоровим, красивим, активним і сильним вам допоможе біодобавка Біфідобактерин.

 

Біфідобактерин® містить мільярди корисних біфідобактерій Bifidobacterium bifidum, які є фундаментом для нормальної мікрофлори всередині. Здорова мікрофлора забезпечує імунний захист організму, виробляє  вітаміни та допомагає організму засвоювати корисні нутрієнти.

 

У чому перевага біодобавки з корисними молочнокислими бактеріями?

 

Біфідобактерин® - це комплексна дієтична біодобавка,яка живі клітини Bifidobacterium bifidum та біологічно активні речовини. Це на 100% натуральний і сертифікований продукт.

 

В одній капсулі міститься фіксована кількість корисних біфідобактерій. Це дозволяє вам чітко розуміти кількість КУО за один прийом!

 

Інтеграція у свій раціон пробіотиків в капсулах - найкращий варіант для тих, хто не любить йогурт, або для тих, у кого є певні дієтичні потреби, алергії чи непереносимість коров'ячого молока. Піст, вегетаріанство - це теж не привід відмовлятись від користі біфідобактерій для оздоровлення організму зсередини і краси ззовні.

 

Ще одним важливим складником Біфідобактерину® є лактулоза. Це пребіотик, який стимулює ріст та розвиток живих бактерій. Тобто ваша мікрофлора в повному порядку, а імунітет - під надійним захистом.

 

Залишайтеся здоровими, красивими, активними і сильними разом з лінійкою біодобавок Proeffect Bioline® !