logo
 • Наказ Міністерства охорони Здоров’я України 17.02.2016 № 104
  Реєстраційне посвідчення № UA/0610/01/01
 • Консультації
  (04343) 6-87-09
  (04343) 6-40-20

Сторінка новин

 • Імунотерапія з використанням оригінального сучасного вітчизняного імуномодулятора БЛАСТОМУНІЛ®

  ВиданняЖурнал “Практичного лікаря” №4 2006 року

  В наш час на імунодефіцит хворіє близько 70% населення України. Значне порушення показників імунного статусу виявляється у хворих з хронічними захворюваннями  та злоякісними пухлинами. Ці порушення ускладнюють перебіг хвороб і часто приводять до безуспішного їх лікування.

  Колектив ТОВ «Науково-біотехнологічний центр «Ензифарм» високопрофесійних фахівців: мікробіологів, біотехнологів, інженерів-технологів з 27-річним досвідом роботи в мікробіологічній галузі, серед них – два лауреата Державної премії 2002 року в галузі науки і техніки пропонують Вашій увазі сучасний препарат БЛАСТОМУНІЛ® (BLASTOMUNYL, Реєстраційне посвідчення № UA/0610/01/01, від 20.02.2004 №95) – природний імуномодулятор, який був отриманий з мембран молочнокислих бактерій Lactobacillus delbrueckii, у вигляді ліофілізованого порошку, що місить глікопептиди, тейхоєву кислоту та пептиди. Препарат нормалізує змінені показники клітинного і гуморального імунітету та активність цитокинів, підвищує неспецифічну резистентність організму, корегує лейко- і гемопоез перефіричної крові, стимулює мієлопоез, прискорює регенерацію нормальних тканин, проявляє протипухлинну та антирадіаційну дію, зменшує кількість гнійно-септичних ускладнень.
  Використання оригінального імуномодулятора природного походження Бластомуніла в комплексному лікуванні хворих на рак та інфекційними захворюваннями суттєво підвищує його ефективність, покращує якість життя, збільшує період ремісії при різних захворюваннях, дає можливість провести повний курс жорсткого протипухлинного та променевого лікування, зменшує побічні ускладнення та скорочує перебування хворих у стаціонарних умовах. Вітчизняний препарат на порядок дешевший зарубіжних аналогів і може включатись в комплексне лікування пухлинної хвороби, герпетичної інфекції, бронхолегеневу патологію, вторинних імунодефіцитів та інших захворювань, як ефективний препарат підтримки чи супроводу, а в деяких випадках може виступати і як основний засіб лікування.
  Бластомуніл® вводять підшкірно або внутрішньом’язово. Перед використанням у флакон додається 2 мл розчину натрію хлориду ізотонічного 0,9%, або води для ін’єкцій, після чого флакон струшується до повного розчинення препарату. Добова доза для дорослих становить 0,0006 г. Інтервал між ін’єкціями дорівнює 5-7 діб. На курс лікування використовується 3-5 ін’єкцій. За необхідності можна проводити повторні курси через 3-6 і 12 місяців.
  Є практичні результати по використанню імуномодулятора Бластомуніл® рекомендовано застосовувати в осіньо-зимовий період, як альтернативу вакцинації для тих пацієнтів, які мають протипоказання до вакцин. В такому випадку призначається дві ін’єкції підшкірно з інтервалом 5-7 днів.
  Наш колектив має на меті озброїти сучасного лікаря вітчизняним препаратом нового покоління, адже встановлено, що лікування хворих, які страждають на гострі чи хронічні захворювання є недостатньо ефективне без корекції імунного статусу. Надбані або вторинні імунодефіцити є настільки небезпечними, що не рахуватись з ними вже неможливо. Для поінформованості ми приймаємо участь у різних заходах з’їздах, конгресах, конференціях, які проводяться лікарською спільнотою. Для доступності до можливого застосування, Бластомуніл® розміщений у мережах аптек обласних та районних центрах. В м.Кієві відкрито представництво, де працюють фахівці медицини, які надають консультації за телефонами: 8(044)587-54-33, 223-16-33.
  Шановні колеги! На даному етапі продовжуються дослідження в різних галузях медицини, щодо розширеня застосування препарату.
  Ми щиро запрошуємо Вас до співпраці.

Попередження – угода!

Сайт містить інформацію, що призначена для фахівців медичної та фармацевтичної галузей, вона не може бути використана для самодіагностики та самолікування і не є заміною консультації лікаря!