logo
 • Наказ Міністерства охорони Здоров’я України 17.02.2016 № 104
  Реєстраційне посвідчення № UA/0610/01/01
 • Консультації
  (04343) 6-87-09
  (04343) 6-40-20
box-blastomunil

Одним із нових препаратів групи природних імуномодуляторів є вітчизняний препарат, виділений із клітин молочно-кислих бактерій (Lactobacillus delbrueckii), для якого характерний широкий спектр біологічних та захисних функцій

 • БЛАСТОМУНІЛ®

  Реєстрація: Препарат Бластомуніл® зареєстрований наказом Міністерства охорони здоров’я України № 104 від 17.02.2016р  

  Реєстраційне посвідчення № UA/0610/01/01.

  Препарат виготовляється з високим ступенем якості та активності відповідно до вимог стандарту ISO 9001-2001 та GMP.  

БЛАСТОМУНІЛ® препарат, для якого характерний широкий спектр біологічних та захисних функцій:

Імуномодулююча дія

  Нормалізує показники гуморального та клітинного імунітету та активність цитокінів. Препарат підвищує кількість лейкоцитів у периферичній крові при їх зниженому рівні, головним чином нейтрофілів та Т- і В-лімфоцитів, підсилює фагоцитоз, зменшує рівень імунних комплексів, нормалізує вміст імуноглобулінів класу М та G у сироватці крові, є індуктором інтерферону, інтерлейкіну-1 та інтерлейкіну-2, які відіграють центральну роль у регуляції Т-клітинної імунної відповіді та диференціації і активації В- і NK-клітин, покращує ендокринну функцію вилочкової залози.

Протизапальна та противірусна дія

  При комплексній протизапальній та противірусній терапії гострих і хронічних захворювань бронхів і легенів, для підвищення єфективності терапії в ослаблених хворих і людей літнього віку, ревматоїдні ураження суглобів.

Гемопротекторна функція

  Захищає лейкопоез, особливо при нейтропенії, підвищує рівень лейкоцитів при вторинних лейкопеніях, лейкопенії різного походження.

Покращує

  Покращує мікроциркуляцію крові в тканинах, стимулює процеси їх регенерації.

Радіопротекторна дія

  При гострих і хронічних променевих ураженнях, особливо в умовах тривалої дії випромінювань низької інтенсивності в малих дозах, при хіміо- та променевій терапії онкологічних хворих зменшує побічні реакції.

Протипухлинна та антиметастатична дія

  Слабко виражена протипухлинна дія та антиметастатичний вплив.

Антибактеріальна дія

  При хірургічному лікуванні онкологічних та інших захворювань черевної порожнини та грудної клітки, статевих органів, молочної залози, для профілактики післяопераційних ускладнень і прискорення видужання хворих. Трофічні виразки, хронічна та дифузна стрептодермія.

Підвищує загальне та безрецидивне 5-річне виживання хворих на рак молочної залози в комплексному лікуванні, як препарат супроводу

  Попередження – угода!

  Сайт містить інформацію, що призначена для фахівців медичної та фармацевтичної галузей, вона не може бути використана для самодіагностики та самолікування і не є заміною консультації лікаря!