logo
  • Наказ Міністерства охорони Здоров’я України 17.02.2016 № 104
    Реєстраційне посвідчення № UA/0610/01/01
  • Консультації
    (04343) 6-87-09
    (04343) 6-40-20

Достаточно ли одной инъекции Бластомунила для профилактики гриппа?

Уважаемая, Валерия! Действительно Бластомунил назначают, как препарат иммуномодулятор с целью профилактики вирусных инфекций (в том числе и ГРИППА) в осенне-зимний период, в качестве альтернативы вакцинации, особенно тем пациентам, которым вакцинация противопоказана (ослабленным, перенесшим тяжёлые заболевания, аллергикам и т.д). На курс необходимо две инъекции БЛАСТОМУНИЛА с интервалом 5-7 дней. Будьте здоровы.

З профілактичної метою для підтримання імунітету скільки потрібно ін’єкцій бластомунілу.

З профілактичною метою для підтримки імунного статусу і попередження захворюванності достатньо 2 ін’єкцій в рекомендованій дозі 0,6мг. – 1-2 рази на рік.

Мені 46 років, поставили діагноз стрептодермія. Чи ефективно приймати під час лікування Бластомуніл?

Так, при стрептодермії рекомендовано 3-5 ін’єкцій Бластомунілу, поскільки препарат покращує мікроциркуляцію крові в тканинах, стимулює процеси їх регенерації та має антибактеріальну дію.

Мені 64 роки, протягом 5 років хворію на хронічний бронхіт. Скажіть будь-ласка, скільки інєкцій бластомунілу використати на курс лікування і скільки разів на рік проводити лікування. Буду дуже вдячна за відповідь.

Сучасне медикаментозне лікування хворих на хронічні бронхіти не здатне зупинити невпинне прогресування хвороби, що пов’язане з хронічним перебігом захворювання. Яке часто супроводжується проявом вторинного імунодефіциту, а стандартна протизапальна та бронхолітична терапія не здатна усунути цю патогенетичну основу бактеріального запалення в бронхіальному дереві. Отже, щоб підвищити ефективність відновлювального лікування за рахунок корекції імунологічної реактивності призначають додатково в комплекс лікування препарат Бластомуніл в дозі 0,6мг. – 3-5 ін’єкцій з інтервалом 5-7 днів, 2 рази на рік(весна та осінь).

Мені призначили хіміотерапію,порекомендували приймати бластомуніл. Коли краще робити першу ін'єкцію?

Шановна, Ліліана! Першу ін’єкцію Бластомунілу краще вводити одразу, як починається курс хіміотерапії, або за декілька днів до початку хіміо- та променевої терапії. З інтервалом 5-7 днів, на курс лікування 3 краще 5 ін’єкцій. Будьте здорові!

Мне 40 лет, диагноз рак шейки матки, прооперировали, назначили курс послеоперационной химиотерапии, рекомендовали бластомунил. Сколько нужно уколов и когда лучше сделать первую. Заранее спасибо.

За 2-3 дні до проведення курсу хіміотерапії вводиться Бластомуніл в дозі 0,6мг. – 1 ін’єкція. Курс лікування 3-5 ін’єкцій з інтервалом 5-7 днів. Спостерігається статистично значима позитивна динаміка імунологічних параметрів, покращується імунний статус пацієнтів та якість їх життя.

Можно ли купить Бластомунил в Закарпатской области.

Так, звісно. Бластомуніл продається у наступних містах, за такими адресами:
КП “Аптека №131”
м. Ужгород, тел: 0(312)63-74-70

ТОВ “Сана-фарм”
м. Ужгород, тел: 0(3122)2-94-74

ТзОВ “Хустфарм”
м. Хуст, тел: 0(3142)5-21-93

ТОВ “КЕШ, ЛТД”
м. Мукачево, тел: 0(3131)3-16-26

можно ли принимать бластомунил, если прошло 9 и 4года после удаления молочных желез, и 2года после ишемичного инсульта в вертобарбозилярном бассейне, и анализ на иммунологию показывает 0.

Бластомунил – иммуномодулятор природного происхождения нового поколения. Проконсультировавшись с врачом – можно.

Насколько показано применение бластомунила в комплексном лечении демодекса? Если да, то по какой схеме? Спасибо.

При легких и средних формах тяжести демодекса, прямых показаний назначения Бластомунила нет. При тяжелых случаях осложненных пиогенной флорой Бластомунил необходимо назначать в комплексном лечении по одной инъекции один раз в неделю в течении 5 недель.

Подскажите пожалуйста,поставили диагноз рак нижней губы,сделали 3-и операции,после каждой проходил лучевую терапию, где можно достать бластомунил и поможет ли он? Заранее благодарен за ответ.

Сьогодні не можна визнати лікування кваліфікованим, якщо не враховані показники імуного статусу. Підвищення адаптивних можливостей організму за допомогою імуномодуляторів має бути обов’язковою складовою профілактики й терапії пухлинної хвороби. Таке лікування приводить до відновлення природних сил організму для боротьби зі злоякісними клітинами, прискорює більш повне й стабільне його одужання, скорочує тривалість перебігу хвороби, запобігає хронізації й виникненню рецидивів та інфекційних ускладнень.
З питань придбання, звертайтесь до представництва в м. Київ:
(044)587-54-33; 594-38-86; 223-16-33.

Подскажите телефоны аптек, где можно преобрести Бластомунил! Я проживаю в Крыму?

Бластомунил в Крыму можно приобрести в г.Симферополе –аптеки ЧП «Фирма «Виста», справки по телефону 0(652)54-15-40, 0(652)54-15-42;
г.Евпатория аптека ЧП «Бутенко», справки по телефону: 050-360-31-10.

Рак молочної залози, прооперували. Призначили курс променевої терапії. Скажіть будь-ласка, коли краще зробити 1 ін’єкцію бластомунілу. Дякую за відповідь

Першу ін’єкцію Бластомунілу в дозі 0,6мг. краще прийняти за 2-3 дні до початку курсу променевої терапії. На курс лікування 5-7 ін’єкцій з інтервалом 5-7днів.

Скажите пожалуйста, какие противопоказания препарата Бластомунил и побочние реакции?

Протипоказанням є: гостра серцева недостатність, підвищення індивідуальна чутливість до компонентів препарату. Побічні реакції: в окремих хворих може спостерігатися незначне підвищення температури яке зберігається декілька годин, інколи виникають місцеві реакції, біль у суглобах, особливо у хворих на ревматизм, загальне нездужання, яке минає самостійно.

Скажіть, будь-ласка, чим краще розводити препарат Бластомуніл, 0.9% розчином натрій хлориду чи водою для ін’єкцій?

Рекомендуємо застосовувати для розведення препарату Бластомуніл розчин натрію-хлориду 0.9%, так як при використанні води для ін’єкцій можливі незначні тимчасові болісні відчуття

Сколько нужно инъекций бластомунила при мастопатии?

Бластомуніл в дозі 0,6мг. – 1раз на 5-7 днів підшкірно або внутрішньом’язово рекомендовано при комплексному фіброзно-кистозної мастопатії. Курс лікування 5 ін’єкцій.

Сообщите, пожалуйста, имеется ли опыт применения бластомунила в ветеринарии? Лечим собаку от вирусной саркомы винкристином. Спасибо за ответ.

Практических наработок в области ветеринарии нет, но знакомые применяли Бластомунил для профилактики своих питомцев.

Чи ефективно приймати препарат бластомуніл в комплексному лікуванні хламідіозу.

3-х річний досвід використання Бластомунілу в практиці дерматовенеролога О.І. Жемчугова(2009р.), м. Луганськ, показав ефективність препарату в комплексному лікуванні хламідіозу. Застосування Бластомуніло призводило до скорочення строків захворювання.

Попередження – угода!

Сайт містить інформацію, що призначена для фахівців медичної та фармацевтичної галузей, вона не може бути використана для самодіагностики та самолікування і не є заміною консультації лікаря!