logo
 • Наказ Міністерства охорони Здоров’я України 17.02.2016 № 104
  Реєстраційне посвідчення № UA/0610/01/01
 • Консультації
  (04343) 6-87-09
  (04343) 6-40-20
 • ЕНЗИФАРМ

  enzipharmТОВ “Фармацевтична компанія “ЕНЗИФАРМ” м. Ладижин – це колектив високопрофесійних фахівців: мікробіологів, біотехнологів. інженерів-технологів з 25-річним досвідом роботи в мікробіологічній галузі.

  Очолює колектив кандидат технічних наук, лауреат Державної премії в галузі науки і техніки Болоховська Валентина Антонівна.
  Ще в кінці 90-х років минулого століття почали перспективне доклінічне та клінічне вивчення імуномодуляторів, отриманих із молочнокислих бактерій Lactobacillus delbrueckii, зокрема, субстанції Бластолен і готового лікарського засобу – препарату Бластомуніл®.
  Були встановлені дози, способи та режим введення імуномодулятора Бластомуніл, які викликають позитивну модуляцію імунної системи, не прискорюючи при цьому росту злоякісних клітин, що є особливо важливим для лікування пухлинної хвороби, а навпаки – затримували процес метастазування і ріст метастазів. Стимуляції росту пухлин ні в експерименті, ні в клініці автори не спостерігали. На відміну від багатьох відомих імуномодуляторів різного походження Бластомуніл не є тотальним стимулятором, а нормалізує змінені імунологічні та неспецифічні реакції, створює протипухлинну та протиінфекційну диспозицію у хворому організмі. За здатністю підсилювати титр антитіл Бластомуніл не поступається комерційному зарубіжному препарату – повний ад’ювант Фрейнда.
  Сукупність позитивних експериментальних даних дозволила оформити та подати до МОЗ України матеріали доклінічних досліджень препарату для включення його, в якості препарату супроводу, в комплексні схеми лікування онкологічних та інших захворювань з порушеним імунним статусом.
  Згідно з рішенням ФК МОЗ України з 1994 року по 2004 рік були проведені клінічні дослідження субстанції і готового лікарського засобу. Клінічні дослідження проводили в Інституті експериментальної патології, радіобіології ім. Р.Є. Кавецького МОЗ України (1 фаза) і в 5 науково-дослідних установах м. Києва (ІІ фаза), а також в базових клініках ФК МОЗ України, в яких пройшли лікування з використанням Бластомунілу більше 1100 хворих з різними локалізаціями, гістологічними типами і клінічними стадіями раку. Крім того, Бластомуніл використовували в комплексному лікуванні хворих на гострі та хронічні запалення бронхолегеневої патології, при гнійній хірургічній патології та їх профілактиці.
  В результаті проведених клінічних випробувань показано, що Бластомуніл впливає на системний рівень імунітету хворих: підвищує кількість Т-лімфоцитів та фагоцитарну активність макрофагів та нейтрофільних гранулоцитів, зменшує кількість 0-лімфоцитів, зменшує концентрацію імунних комплексів та нормалізує гуморальну гілку імунітету, підвищує продукцію IL-1 та IL-2, допомагає зберегти ендокринну функцію тимусу на фоні комбінованого та комплексного лікування злоякісних пухлин, бронхолегеневих захворювань.


  м. Ладижин, 0(4343)6-87-09, консультації за телефоном 0(4343)6-40-20 проводить кандидат медичних наук, лікар-імунолог Васильєв Віктор Іванович


  Відкрито консультаційний центр (представництво) в Києві тел.:0(44)594-38-86
  Де працюють фахівці медицини та фармакології, які проводять конференції та інформують лікарів медичних установ України, що до препарату «Бластомуніл®».

Попередження – угода!

Сайт містить інформацію, що призначена для фахівців медичної та фармацевтичної галузей, вона не може бути використана для самодіагностики та самолікування і не є заміною консультації лікаря!