Всім добре відомо, що біфідобактерії містяться в кисломолочних продуктах, серед яких найбільш популярним є йогурт.

На жаль, не всі виробники йогуртів можуть забезпечити достатню концентрацію корисних молочнокислих бактерій. Чому?

1. Більшість йогуртів на полиці в супермаркеті проходять додаткову термічну обробку для збільшення терміну зберігання. В результаті цієї процедури йогурт втрачає свої корисні властивості для здоров'я людини, так як  кількість корисних пробіотичних молочнокислих мікроорганізмів зменшується.

Дійсно корисним для організму йогуртом є лише той кисломолочний продукт, який містить живі мікроорганізми.

Якщо на упаковці зазначено термін зберігання більше 1 місяця, то це може бути ознакою використання зайвої кількості консервантів, пастеризації чи стерилізації готового продукту з живими бактеріями. Дійсно живий йогурт може зберігатися не більше 6 -7 днів лише в холодильнику за температури не більше 7 градусів.

2. Ще одним важливим показником є колонієутворююча одиниця (КУО). КУО - стандартний показник, який вказує на кількість бактерій, що утворюють колонії.

Якщо на упаковці не зазначено КУО, такий продукт не можна назвати «йогуртом». Він може бути смачним, під відомим брендом, але це жодним чином не зробить його корисним для мікрофлори. Під кінець терміну придатності вміст бактерій в йогурті має становити не менше 107 КУО в 1 грамі продукту.

Визначити кількість пробіотиків у вашій чашці йогурту складно. Тому, можливо, вам доведеться з'їсти як мінімум дві або три порції, перш ніж ви помітите позитивний ефект.

3. До складу йогурту можуть входити додаткові компоненти, такі як цукор, а також ряд інших речовин для додавання продукту тих чи інших смакових якостей. Зазвичай вони не є корисними для організму.

У чому перевага біодобавки з корисними молочнокислими бактеріями?

Біфідобактерин® - це комплексна дієтична біодобавка,яка живі клітини Bifidobacterium bifidum та біологічно активні речовини. Це на 100% натуральний і сертифікований продукт.

В одній капсулі міститься фіксована кількість корисних біфідобактерій. Це дозволяє вам чітко розуміти кількість КУО за один прийом!