«Нерегулярні випорожнення». «Диспепсія». «Біль у правому підребер'ї». «Важкість в животі». «Здуття» та - о, боже! - «гази». Скільки таких скарг доводиться вислуховувати першостільнику протягом робочого дня?

Питання риторичне. Скільки та які саме засоби рекомендувати? У цьому випадку кожен дасть пораду на свій розсуд. І це зрозуміло, адже будь-який випадок порушення травної або гепатобіліарної функції має унікальну і водночас комплексну природу – саме тому їх так складно лікувати.

На щастя, для першостільника (та пацієнта) є універсальна схема лікування: вітчизняна компанія Ензифарм®» пропонує для вирішення таких проблем вичерпну та комплексну відповідь. Отже, ведемо пацієнта з поліетіологічними проблемами ШКТ та гепатобіліарної системи.

Якщо здорова мікрофлора - здоровий і організм

Численні дослідження, проведені за останні 5 років, довели чіткий зв'язок між станом мікрофлори кишківника та здоров'ям людини загалом. Неодноразово доведено, що негаразди з травною системою (дисбіоз) може впливати не лише на «сусідні» печінку або нирки, а й на серце, легені та навіть порожнини рота!

Тому дефіцит лакто- та біфідобактерій - поширене явище, яке серйозно впливає на здоров’я людини - може стати якщо не причиною, то кофактором інфекційних, алергічних, автоімунних чи серцево-судинних патологій. З огляду на це доцільність терапевтичного підходу, що застосовується у разі порушень роботи ШКТ, який спрямований на нормалізацію мікрофлори кишківника, зараз ні в кого не викликає сумнівів.

 Три нові опції для нормалізації мікрофлори

Для вирішення цього завдання в портфелі препаратів «Ензифарм®» з'явилися три інноваційні продукти, які належать до нового покоління синбіотиків (пребиотик + пробіотик) – комплексні дієтичні. Препарат БІФІДОБАКТЕРИН ЕНЗИФАРМ®, ЛАКТОБАКТЕРИН ЕНЗИФАРМ® та БІОСЕВЕН ЛАКТО®.

Синбіотики - новий клас препаратів, що нормалізують мікрофлору, до складу яких додають пробіотики обов'язково в комплексі з пребіотиками. Водночас:

пробіотики - штами дружніх бактерій, що витісняють патогени з організму

пребіотики - органічні вуглеводні компоненти, що складаються з молекул фруктози та галактози і, які стимулюють ріст дружніх мікроорганізмів. У процесі розщеплення в кишківнику, пребиотик діє у якості живильного середовища для лакто- та біфідобактерій.

 

БІФІДОБАКТЕРИН ЕНЗИФАРМ®

ЛАКТОБАКТЕРИН ЕНЗИФАРМ®

БІОСЕВЕН ЛАКТО®

Склад

Ліофілізат живих клітин Bifidobacterium bifidum (пробіотик), які відіграють важливу роль в забезпеченні функції ШКТ.

пребиотик лактулоза (10%).

Ліофілізат стійких штамів лактобактерій

Lactobacillus plantarum 8P-A3,

Lactobacillus fermentum 90T-C4,

пребіотик інулін (10%)

Ліофілізат семи стійких штамів корисних бактерій:

Lactobacillus acidophilus LA 009/14,

Lactobacillus plantarum шт . 8P-A3,

Lactobacillus delbrueckii subsp. Bulgaricus 9702,

Lactobacillus fermentum 90-TC,

Lactobacillus rhamnosus LR 006/14,

Streptococcus thermophilus ST 010/19,

Bifidobacterium bifidum;

пребіотики інулін та лактулоза ( по 10%).

Переваги

Доступний з огляду на ціну.

Таргетована дія.

Доступний з огляду на ціну.

Таргетована дія.

Більш висока вартість – більш швидкий, потужний та комплексний ефект.

Особливості

Синбіотик першого покоління - препарат, що містить один штам бактерій.

 

Сінбіотик - містить декілька штамів дружніх бактерій.

 

Комбінований препарат-синбіотик четвертого покоління, що містить унікальні сім штамів мікроорганізмів-пробіотиків.

 

Пребіотики підсилюють ефективність пробіотиків, пролонгують їх ефект. Саме тому синбіотики вважаються більш ефективними засобами, ніж традиційні пребіотичні препарати.

Синбіотики від «Ензифарм®» гарантовано допоможуть відкоригувати порушення функції ШКТ та гепатобіліарної системи, незалежно від того, як сильно постраждала мікрофлора пацієнта, або в результаті дисбіозу.

Лікар може порадити синбіотики в раціонах дієтичного харчування як додаткове джерело пробіотичних бактерій та пребіотиків для нормалізації якісного і кількісного складу корисної мікрофлори кишківника у разі порушення його балансу.

Синбіотики від Ензифарм®: майстерне налаштування травлення.

Синбіотики бренду Ензифарм® мають широкий спектр застосування:

 • під час порушення балансу мікрофлори кишківника (дисбактеріоз) внаслідок кишкових інфекцій,
 • під час токсикоінфекцій, а також під час діареї або закрепах
 • для усунення проявів диспепсії (здуття живота, бурчання, больовий синдром)
 • під час респіраторних інфекцій
 • під час шкірних та алергічних захворюваннях
 • як загальнозміцнюючий засіб, особливо у відновлювальний період після перенесених захворювань, а також в якості передопераційної підготовки та в післяопераційний період;
 • на етапі формування оптимального раціону (дієти, зокрема під час програм зі зниження ваги).

Слід зазначити, що синбіотики Ензифарм® можна (та потрібно) поєднувати з антибіотикотерапією - ця дієтична добавка знижує токсичний вплив антибактеріальних препаратів на мікрофлору ШКТ, нирки та печінку.

Важливо! Синбіотики Ензифарм® - продукти, що вимагають особливого режиму використання. З огляду на це, жоден з зазначених препаратів не можна приймати з гарячою їжею або рідиною; на тлі антибіотикотерапії - не раніше ніж через 2 години після приймання антибактеріального засобу. Препарат приймають за 30 хвилин до їжі.

Дорослим та дітям старше 12 років призначають по 2 капсули тричі на день.

Дітям у віці від 3 років - по 1 капсулі тричі на день.

Курс приймання варіюється в діапазоні 20-30 днів, за такої умови ефект можна помітити зазвичай станом на кінець першого тижня вживання. З метою профілактики рекомендовано застосовувати біфідо- та лактобактерії по черзі.

Гепатомуніл®: надійна підтримка функцій печінки

Практично всі захворювання ШКТ рано чи пізно позначаються на здоров'ї печінки. Відвідувачам зі скаргами на переважно печінкові симптоми можна порадити більш відомий на ринку препарат Гепатомуніл®, що нормалізує функцію гепатобіліарної системи.

Гепатомуніл® містить лізат біомаси пробіотичних молочнокислих бактерій Lactobacillus delbrueckii sp. bulgaricus  штам 9702, який одержують методом поглибленого ферментативного гідролізу живих бактеріальних клітин лізоцимом та трипсином, які ідентичні ферментам людини. Водночас його склад посилено вітаміном С та D-пантотенатом кальцію (вітамін В5) - компонентами, що покращують метаболізм, сприяють детоксикації та прискореній регенерації гепатоцитів. Ця комбінація з трьох незамінних компонентів спеціально розроблена для створення оптимальних умов для відновлення печінки, жовчовивідних шляхів та органів травлення через проблеми з печінкою, зокрема, пов’язаних з алкоголем.

Завдяки збалансованій формулі Гепатомуніл®:

 • сприяє детоксикації органів ШКТ та гепатобіліарної системи;
 • нормалізує функціонування шлунково-кишкового тракту та гепатобіліарної системи, зокрема у разі інтоксикацій, гострих інфекцій та хронічних захворюваннях печінки;
 • регулює електролітний та газовий обмін, покращує загальний метаболізм, активно підтримує травлення, підвищує імунокомпетентність організму загалом;
 • сприяє нормалізації синтезу незамінних амінокислот та життєво важливих вітамінів, зокрема необхідних для регенерації гепатоцитів.

Гепатомуніл® рекомендовано приймати по 1 капсулі тричі на день протягом 4-5 тижнів. Курсове приймання Гепатомунілу® покращує функцію печінки, запобігає розвитку хронічних захворювань гепатобіліарної системи.

Використання синбіотиків, гастро-та гепатопротекторів виробництва компанії «Ензифарм®» збільшує кількість дружніх бактерій в мікрофлорі кишківника, в результаті чого нормалізує функцію шлунково-кишкового тракту та гепатобіліарної системи - а отже, й всього організму загалом.