Найчастіше ми намагаємося впоратися з проблемами шкіри тільки за допомогою косметики. Звичайно, брудне повітря, макіяж і неправильно підібраний догляд - поширені причини недосконалостей. Але здоров'я шкіри набагато більше залежить від здоров'я травної системи. Ми часто чуємо, що правильне харчування і хороше травлення - ключ до здоров'я і краси.

Давайте розберемося, чи це так?

Здоровий кишечник - запорука загального здоров'я організму, адже саме тут відбувається основний процес засвоєння поживних речовин. У кишечнику живуть мільярди бактерій, які створюють особливу систему - мікрофлору.
Нормальна мікрофлора на 95% складається з біфідобактерій і лактобактерій
. Вони відповідають за нормальне функціонування кишечника, захищають його від патогенних організмів і токсинів, допомагають травленню, сприяють засвоєнню вітамінів, корисних мікроелементів і зміцнюють імунітет. Коли баланс порушується, то можуть знижуватися захисні функції всього організму.

Клінічно доведено істотний вплив мікрофлори кишечника на прояви різних шкірних захворювань. На фоні порушення балансу мікрофлори прискорюється розвиток «шкідливих» бактерій на поверхні шкіри, підвищується робота сальних і потових залоз шкіри (що проявляється у вигляді акне, почервоніння і висипу).

Коли ми навантажуємо організм фаст-фудом, харчуємося мало або нерегулярно, випиваємо, а також приймаємо багато ліків, то бактеріальний баланс може порушуватися. Налагодити природні процеси травної системи допомагають різні дієтичні добавки.

Біфідобактерін ЕНЗИФАРМ® - комплексна дієтична добавка – синбіотик, що
містить ліофілізовану мікробну масу живих клітин Bifidobacterium bifidum (пробіотик). Продукти метаболізму, а також пребіотичний компонент, лактулозу, стимулятор росту і розвитку живих бактерій.

Вкрай важливо підтримувати здоров'я зсередини, і тоді відображення в дзеркалі буде тільки радувати
.

Гармонія всередині - краса ззовні!