Травна система людини - це жива станція з переробки поживних речовин. Але разом з ними в організм потрапляють токсини. А деякі небезпечні речовини є прямим результатом метаболізму. Позбутися їх допоможе детокс організму. Це метод очищення, який включає в себе кілька етапів і допомагає не тільки позбутися від токсинів, але і скинути вагу.
Що дає детокс-очищення організму?
Організм - це система, що самоочищується, особливо в дитячому віці і молодості. Головна роль в цьому належить травному тракту, печінці, ниркам і шкірі. Все, що надійшло з їжею всередину, розщеплюється на складові частини в шлунку і кишечнику. Частково речовини всмоктуються в кров, інші залишають кишечник природним шляхом. Все, що всмокталося, доставляється в печінку для глибокої переробки, знешкодження і виведення з організму.
Водорозчинні речовини проходять через нирки, де відбувається глибока фільтрація крові. Деякі токсини залишають тіло під час інтенсивного потіння або дихання. Але люди самостійно збільшують навантаження на органи, коли ведуть нездоровий спосіб життя.
Сприяють зашлакованості наступні фактори:
шкідливі звички - вживання алкоголю, куріння;
неправильне харчування - велика кількість тваринних жирів, цукру і солі; недостатня кількість клітковини, вітамінів;
малорухливий спосіб життя;
несприятлива екологічна обстановка;
неправильний питний режим;
хронічні стреси.
На тлі накопичення токсинів погіршується стан здоров'я. Шкіра набуває неприємного відтінку, лущиться, покривається висипаннями. Стають ламкими волосся і нігті. Помітно страждає травлення. Багато хто помічає, що після їжі турбує важкість у животі, здуття, з'являється запор. Але набагато небезпечніше внутрішні порушення, які проявляються в зниженні імунітету і нестачі певних вітамінів.
Для отримання максимального результату лікарі рекомендують дотримуватися певної послідовності при очищенні. Починати слід з кишечника, потім йде печінка, нирки, судини і суглоби.
Програми детоксикації допомагають почистити кишечник від патогенних мікроорганізмів і шлаків. Але для детоксикації недостатньо поміняти лише характер харчування та харчові звички.
Відновлення мікрофлори кишечника. Для цього необхідно заселити організм корисними молочнокислими бактеріями, що допоможуть відновити синтез вітамінів, перешкоджатимуть розвитку патогенної мікрофлори та виконуватимуть безліч інших життєво важливих функцій.