Біодобавки Біосевен Лакто®, Біфідобактерин Ензифарм® і Лактобактерин Ензифарм® містять мільярди корисних біфідо- і лактобактерій, які є повністю безпечними і при здоровій мікрофлорі живуть у нашому організмі. Але з віком і під впливом незбалансованого харчування, шкідливих звичок, стресів, після прийому антибіотиків їх кількість значно зменшується. Це призводить до дискомфорту і значного зниження імунітету.

 

Можна щоденно пити йогурти і молоко, але, наприклад, йогурти містять дуже низьку концентрацію живих мікроорганізмів (1-2 %), а лактозонепереносимість зустрічається все частіше. Молоко може викликати незручне здуття на відміну від капсули Лактобактерину 1 раз в день.

 

Профілактично приймаючи пробіотичні корисні бактерії можна значно підвищити свій імунітет максимально природним способом.

 

Наші спеціалісти створили спеціальні набори для оздоровлення організму.

 

Набір "Здорова мікрофлора" складається із 3 біодобавок для ефективного збалансування мікрофлори всередині. Щодня людина контактує з безліччю непомітних без мікроскопу мікроорганізмів, які впливають на її стан і самопочуття. Нашими спеціалістами - мікробіологами сумісно з лікарями було створено набір для надійного біозахисту організму зсередини.

 

Три біодобавки з корисними біфідо- і лактобактеріями подбають про ваше здоров'я зсередини для краси ззовні:

 

Біфідобактерин - це біодобавка для підтримки здорової мікрофлори в організмі. Біфідобактерії, що є його основою - це безпечний вид молочнокислих мікроорганізмів, які виконують відновлювальну і захисну функції кишечника. З віком і під впливом стресів їх чисельність в організмі зменшується і це призводить до пришвидшення процесів старіння і погіршення самопочуття.

 

Лактобактерин містить комплекс корисних та безпечних лактобактерій, які нормалізують діяльність травної системи та виводять токсини з організму. Заселяючи додатково лактобактерії, у складі цієї добавки ви можете забути про незручне здуття і закрепи. Ці маленькі незручності можуть серйозно заважати. Також Лактобактерин сприяє очищенню шкіри.

 

Концентрована біодобавка Біосевен містить 7 штамів корисних молочнокислих бактерій. Ретельно підібрані мікробіологами у лабораторії, вони комплексно оздоровлюють мікробіоту всередині, виводять токсини та покращують функціонування травної системи. Біосевен захищає організм від інфекцій та зміцнює імунітет на клітинному рівні.

 

Набір "Здорова мікрофлора", розроблений лікарями та мікробіологами, має на 100% натуральний склад. Лінійка біодобавок Proeffect Bioline® сертифікована МОЗ, а ефективність препаратів доведена в Науково-дослідницьких інститутах України.

 

Біодобавки лінійки Proeffect Bioline® пройшли лабораторні дослідження в Дослідницько-випробувальному токсикологічному центрі ДП "Науковому центрі превентивної токсикології, харчової та хімічної безпеки ім. академіка Л. І. Медведя Міністерства охорони здоров'я України.

 

Безпечний метод очищення організму з гепатопротектором Гепатомуніл®

 

Щодня головний фільтр нашого організму - печінку, атакує безліч агресорів: фастфуд, слабоалкогольні напої і алкоголь, жирна їжа, лікування хімічними препаратами, погана екологія та ін.

 

Як відновити печінку з дієтичною біодобавкою Гепатомуніл®?

Печінка - фільтр організму людини, від роботи якого залежить стан нашого здоров'я і самопочуття. Гепатомуніл® - корисна дієтична добавка для відновлення печінки.

Основа біодобавки - це лізати молочнокислих бактерій (Lactobacillus delbrueckiї sp. bulgaricus)

Лізати — це продукти поглибленого гідролізу живих клітин пробіотичного штаму молочнокислих бактерій ферментами лізоцимом та трипсином.

• стимулює процеси регенерації клітин печінки;

• має імуномодулюючу та детоксикуючу дію;

• розширює жовчні протоки;

• покращує гемодинаміку печінки;

• проявляє гепатотропний ефект;

• стимулює гуморальний (придбаний впродовж життя) та клітинний (наданий з народження) імунітет.

Печінка нейтралізує отрути, які утворюються в ході клітинних реакцій і потрапляють з навколишнього середовища, а для їх виведення працюють також кишківник, нирки, шкіра та легені.

Гепатомуніл® піклується про збереження здоров'я і продовження життя.