Безліч факторів негативно впливають на здоров’я нашого організму впродовж усього життя. Це й емоційні переживання (як позитивні, так і не дуже), перенавантаження, стреси на роботі та в повсякденному житті, погана екологія, недостатня фізична активність, неправильне харчування та багато іншого. Однак на сторожі здоров’я завжди стоїть наша печінка — той орган, який бере майже весь «удар» на себе. Для тих, хто піклується про своє здоров’я, прагне позбутися результатів небажаних впливів оточуючого середовища, а також покращити функціональний стан печінки та жовчовивідних шляхів, може бути корисним новий продукт на основі лізатів молочнокислих бактерій — ГЕПАТОМУНІЛ®.

Патологія печінки — доволі поширена проблема й займає істотне місце в структурі захворюваності населення всіх країн. Так, за даними Всесвітньої організації охорони здоров’я у світі у понад 2 млрд людей виявляють захворювання печінки, їх кількість у 100 разів перевищує поширеність вірусу імунодефіциту людини (ВІЛ). При цьому смертність пацієнтів з такою патологією за останні 20 років зросла удвічі (Калюжна Л.Д., Ошивалова О.О., 2011).

 

Як вберегти здоров’я печінки?

Враховуючи широку розповсюдженість захворювань печінки, варто приділяти особ­ливу увагу продуктам, що сприяють покращенню роботи «фільтру» в організмі. У цьому аспекті українським споживачам варто звернути увагу на продукт виробництва компанії «Ензифарм» — ГЕПАТОМУНІЛ®. Його основними діючими компонентами є лізат біомаси пробіо­тичних молочнокислих бактерій Lactobacillus delbrueckii sp. Bulgaricus, штам 9702, аскорбінова кислота та D-пантотенат кальцію.

Важливий компонент ГЕПАТОМУНІЛ®аскорбінова кислота, або вітамін С, з давніх-давен застосовується в медицині завдяки своїм корисним властивостям. Вона є необхідною для нормального перебігу біохімічних окисно-відновних процесів, а також підтримує процеси кровотворення, забезпечує стійкість до різних видів стресу і нормалізує імунний статус організму (Sinclair K.D. et. al., 2007).

Активні компоненти лізатів лактобактерій мають здатність посилювати захист проти інфекцій і знижувати сенсибілізацію організму (Дехтяренко Н.В., 2009). Окрім того, вони здатні відновлювати імунні реакції за рахунок активації макрофагів і моноцитів, посилюючи їх цитотоксичні властивості по відношенню до вірусів та бактерій (Douglas R.M. et al., 2014). При цьому також стимулюються клітинний і гуморальний імунітет (Молокєєв А.В. та співавт., 2010).

Кальцію D-пантотенат, також відомий як вітамін В5, що входить до складу ГЕПАТОМУНІЛ®, у клітинах організму бере участь у створенні великої кількості різних ферментів, у тому числі для прискорення обмінних реакцій. Вітамін В5 стимулює роботу мозку, покращує концентрацію уваги, сприяє усуненню проблем з пам’яттю і покращує метаболічні процеси та процеси регенерації (Вороб’єва А.А., 2009).

Вдала комбінація цих 3 активних компонентів у продукті ГЕПАТОМУНІЛ® спеціально розроблена з метою створення оптимальних дієтологічних умов для функціонування печінки, жовчовивідних шляхів та органів травлення в разі наявності проблем у роботі печінки та шлунково-кишкового тракту, у стресових ситуаціях та пригніченому стані, дратівливості, зловживанні алкоголем, а також для тих, хто піклується про стан печінки.

 

Прес-служба «Щотижневика АПТЕКА»

Джерело apteka.ua